Hanglamp Eden | 1 lichts | Crème, Wit
€ 78,95
Met een kapdiameter van 42 centimeter en een elegante crèmekleurige afwerking, voegt deze hanglamp een subtiele charme toe aan elke ruimte. De plafondkap heeft een diameter van 14 centimeter en een hoogte van 5 centimeter, wat zorgt voor een strakke afwerking aan het plafond.
Uitgerust met een E27 fitting, is de Eden 7704CR geschikt voor alle lichtbronnen tot maximaal 40 Watt, zodat je zelf de gewenste lichtsterkte en sfeer kunt bepalen. De lamp wordt geleverd met een 160 centimeter lang snoer en is bij montage in hoogte verstelbaar tot 200 centimeter, waardoor hij perfect past boven een eettafel, keuken of in de hal.
Bestel de Eden 7704CR hanglamp vandaag nog online en profiteer van betrouwbare service en garantie bij een servicepunt bij jou in de buurt. Maak je interieur compleet met deze tijdloze en veelzijdige hanglamp!
Deze hanglamp wordt zonder lichtbron geleverd.
Vergeet deze niet mee te bestellen!
Op voorraad
| Serie | Eden |
|---|---|
| Stijl | Trendy |
| Kleur | Crème, Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Dimbaar | Ja, via externe dimmer / schakelaar |
| Fitting | E27 – Grote fitting |
| Lichtpunten | 1 Lichtpunt |
| Hoogte | 20 cm |
| Diameter | 42 cm |
| Voltage | 220/230V |
| IP waarde | IP20 – Stofdicht |
| Aansluiting | Dient rechtstreeks te worden aangesloten |
| Verstelbaar in hoogte | Ja, tijdens montage |
| Bediening | Wandschakelaar |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 – 4 werkdagen |
Leveringen van bestellingen worden in Nederland, België en Duitsland in principe altijd binnen 1-4 werkdagen na ontvangst van de betaling aan verlichting-en-lampen-online.nl uitgevoerd. Deze leveringen worden door PostNL & DHL uitgevoerd. U ontvangt altijd een Track and Trace code zodat u kunt zien waar uw bestelling is.
Voor grotere pakketten maken wij gebruik van een gespecialiseerd transport bedrijf.
Dat kan! U kunt uw bestelling online plaatsen en bij het betalen aangeven dat u uw bestelling wilt afhalen in onze winkel / showroom.
Onze showroom is het ‘verlengstuk’ van onze webwinkel en is gevestigd op de woonboulevard in Naaldwijk. Hier kunt u bijna alle artikelen die in onze webwinkel aangeboden worden zelf komen bewonderen. Tevens kunt u gebruik maken van een van onze deskundige medewerkers die voor u klaar staan.
Verlichting-en-lampen-online.nl prijst artikelen scherp. Dit betekent dat de verzendkosten niet reeds in de prijzen zijn verrekend. Wij hanteren de volgende kosten met betrekking tot het versturen van onze verlichting:
Voor bestellingen kleiner dan € 50,- wordt € 6,50 in rekening gebracht en alles boven € 50,- wordt GRATIS verzonden.
Wilt u uw bestelling retourneren? Géén probleem. U kunt de geleverde aankoop binnen 30 dagen na ontvangst van de aankoop retourneren. Bel of mail ons en wij zorgen ervoor dat u deze kosteloos af kunt geven bij een DHL punt in de buurt door middel van een 'retour-etiket'. Kunt u niet printen?, dan versturen we het etiket per post.
De kosten voor deze retourzending zijn voor de rekening van verlichting-en-lampen-online.nl.
U dient de producten in goede conditie en in oorspronkelijke verpakking te retourneren. Onder oorspronkelijke verpakking wordt verstaan: de binnen- en buitenverpakking zoals door verlichting-en-lampen-online.nl geleverd is.
Echter verlichting-en-lampen-online.nl houdt zich het recht voor om geretourneerde producten te weigeren en een terugbetaling te weigeren of om slechts een gedeelte van een reeds verrichte betaling te crediteren, indien de geretourneerde producten een waardevermindering hebben als gevolg van schade in welke vorm dan ook, dan wel niet in de juiste verpakking, zoals hiervoor gemeld, geretourneerd zijn.

























